Slimini Hediye Yarışması

Slimini 10 kişiye hediye paketi veriyor. Bu çekilişe katılmak oldukça basit: en sevdiğin hamur işini Facebook’ta gönderinin altına yorum olarak yaz çekilişe katıl. Çekilişe katılanlar arasında yapılacak kura ile 10 kişi hediye paketi kazanacak.

Yarışma bitiş tarihi: 26 Haziran Pazar 2016

Hediye paketinin içeriği:

  • 3’lü teflon, kelepçeli kek kalıbı

Ölçüleri: Yuvarlak Küçük 18 x 6,8 cm, Yuvarlak Büyük 24 x 6,8 cm, Kalp 21,5 x 20 cm

kek-kaliplarikek-kaliplari-02

 

 

 

 

 

 

 

 

  • 2 adet Slimini ürünü

Aşağıdaki unlardan birini veya iki farklı ürün seçebilirsiniz:

Seçenekler: Slimini Light/Slimini Diyabetik/Slimini Glutensiz/Slimini Light Glutensiz/Slimini Light Buğday Nişastası/Slimini Light Sade Kek Karışımı/Slimini Glutensiz Sade Kek Karışımı

Ürünleri www.slimini.com/tr/urunler linkinden inceleyebilirsiniz.

Çekilişin kazananları Facebook sayfamızdan duyurulacak ve en kısa süre içerisinde adreslerine ücretsiz kargo ile gönderilecektir.

 

SLIMINI YARIŞMA GENEL KATILIM ŞARTLARI

-Yarışmaya katılacak olan adaylar yarışmaya özel görseli beğenip herkese açık profilinde paylaşmalı ve Slimini Facebook sayfasını beğenmiş olmalıdır. Aksi durumlarda katılım geçersiz sayılacaktır.
-Her yarışma belirtilen süreler içinde geçerlidir.
-Yarışma sadece Slimini Facebook sayfasında gerçekleştirilecektir.
-Facebook yarışma üzerinde herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
-Bu yarışmalar ve kampanyalar Facebook sponsorluğunda yapılmamaktadır. Yarışmanın Facebook ile herhangi bir bağı bulunmamaktadır.
-Yarışmaya katılım ücretsizdir. Yarışmaya katılım için herhangi bir ticari koşul bulunmamaktadır.
-Yarışma Milli Piyango İdaresi izin kapsamı dışında kalmaktadır.
-Sahte profil oluşturarak yarışmaya katılan kişiler ödül almaya hak kazanamayacaktır.
-Yarışmaya 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödül üzerinde talep hakları yoktur.
-Yarışma boyunca, kampanya gidişatını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da haksız yollardan ödül kazandığı tespit edilmesi durumunda, ilgili kullanıcının kazandığı ödülü hiçbir uyarı yapmaksızın iptal etme hakkını saklı tutar.
-Yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek ve ayrıca Facebook platformunda oluşabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul edilmemektedir.
-Yarışmalara katılan herkes yarışma şartlarını okuyup, anlayarak peşinen kabul etmiş sayılırlar.
-Slimini her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın yarışmayı iptal etme ve yarışma koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar

Diğer İlgili Yazılar